Ciekawa sprawa – Zakup suplementów diety.

Nie wiem na co patrzycie jeśli chcecie dokonać zakupu suplementów diety i co dla was jest ważne? Czy zwracacie uwagę na ceny suplementów, czy jest to dla was rzecz drugorzędna. Skąd to pytanie.
Zastanawiam się po co ukrywać ceny suplementów diety. Przecież dzisiaj każdy dokonujący zakupów patrzy na cenę i często wybieramy produkty z uwagi na ich cenę. Wiele bowiem rzeczy czy też tak jak w tym przypadku suplementów diety Herbalife jest takich samych, od tego samego dystrybutora.

Tutaj głównym wyznacznikiem naszego zakupy jest ich cena. Nie patrzymy na skład, wygląd, działanie, bo to ten sam produkt i tylko różnica to cena produktu. Nic innego. Niestety ktoś postanowił tak zrobić, co moim zdaniem nie do końca jest dobrym rozwiązaniem i to jego sprawa co i jak robi.

Niestety takie podejście jest dla mnie nie zrozumiałe i wygląda jakby ktoś chciał coś ukryć. Oczywiście to tylko moja ocena, ale to tak jakby ktoś żył w poprzedniej epoce, a czas internetu właśnie daje nam wszystko na tacy, a nie jakieś czekanie na coś, rejestrowanie się, dawanie naszych danych. W każdym razie poszukam jeszcze jakieś absurdów dostępnych w internecie, bo z pewnością jest ich wiele i nie jedna rzecz nas może jeszcze zadziwić.

Dodaj komentarz