Wyjazd wakacyjny? Niestety koronawirus nas załatwił. .

Wyjazd wakacyjny zawsze może być wspaniałym wydarzeniem. Kwestia oczywiście gdzie zamierzamy spędzić wakacje. Osobiście wole ciepłe państwa jako miejsca, gdzie na pewno będzie słoneczny dzień i ciepła noc. Nie raz zdarzyło się bowiem, iż wyjazd nad nasze morze kończył się przesiedzeniem tygodnia w hotelu. Wyjeżdżając jednak nad cieplejsze morza nie ma z tym problemy.

Tam najwyżej będzie nam za ciepło. Coś za coś, jednak można schłodzić się w morzu lub basenie, a nie przesiedzieć w wynajętym pokoju z 4 kanałami TV, bo nie ma co robić a pogoda jest do dupy. Tak to jest. Jednak jak widzimy nasze morze nadal oblegane jest przez masę turystów. Może to ceny, może przywiązanie do naszego morza. Nie wiem co jest tego powodem, jak w każdym razie jak zaznaczyłam wole coś cieplejszego, jednak na pewno droższego.

Każda z nas patrzy inaczej na otaczający jednak na szczęście każda z nas ma w sobie to coś co pozwala jej inaczej patrzeć zależnie od sytuacji. W każdym razie gdyby nie to to byłoby może nieciekawie, a tak wszystko przebiega w miarę normalnie a to w końcu jest najważniejsze.

Obecnie pewnie bedzie z tym wiele problemów, jednak wszystko zależy od naszej własnej inwencji. Możemy sami zorganizować sobie tak wyjazd, że będzie on ciekawym przeżyciem. Miejmy nadzieje, gdyż patrząc dzisiaj na to co się dzieje, nie wszędzie sytuacja jest taka klarowna jakbyśmy chcieli. Niestety koronawirus nie tylko nam daje się we znaki, ale wygląda to podobnie w wielu regionach naszego kraju.

Dzisiaj problem z koronawirusem istnieje wszędzie i w każdym regionie, zobaczcie sobie np. tutaj jak to wygląda w Wielkopolsce – KLIKNIJ TUTAJ

Jak sytuacja się nie unormuje to o wakacjach i wyjazdach w tym roku będziemy mogli zapomnieć. Należy mieć nadzieje, ze się to zmieni, bo wielu z nas już miało być w tym czasie na wakacjach i powinno już leżeć na plażach i wypoczywać.

Dodaj komentarz