Czas radości, czas normalności

Kończy się okres radości i spokoju, czas wracać do normalności. Oczywiście żartuje w naszym wieku nie ma już czasu spokoju i normalności. Jak nie pracujemy to robimy coś innego. Tak to już z nami jest jak nie praca w zakładzie pracy, to praca w domu i tak na okrągło.

Nie da się z tego błędnego okręgu wyjść i zmienić swoje postępowanie. Jest to nie możliwe, gdzie jednak z czasem mam nadzieje uda się to zmienić. Może znajdę ogłoszenie i jakieś ciekawej pracy, która będzie polegała na leżeniu na kanapie i klikaniu w pilota. Od czasu do czasu organizowane są bowiem takie castingi na prace i ogłoszenia tego typu można znaleźć, ale dotyczą one głównie programów angielskich a z tym u mnie trochę kiepsko, więc muszę czekać aż takie ogłoszenia pojawią się Polsce.

 

Nigdy nie wiadomo, co znajdziemy dla siebie. Oczywiście można powiedzieć, że na przykład ładne, piękne kobiety mają łatwiej, wystarczy, że znajdą sobie bogatego faceta. Wiele zależy jednak od nas samych i jak się patrzy to taka robota, praca jak polega na leżeniu bykiem to i tak z czasem może nam się znudzić. Nie każdy bowiem jest w stanie nic nie robić. To prosta droga do nadwagi i otyłości, czy chorób serca, krążenia.

W każdym razie najważniejsze to szukanie jakiegoś rozwiązania, które będzie nam na dłuższą metę odpowiadało. Życie jest jedno, a powinno nam się podobać.

Gdy właściwie wszystko zorganizujemy, wtedy nasze życie może przebiegać właściwie i odpowiednio. Właśnie to jak to wszystko zagospodarujemy jest wynikiem naszego własnego zaangażowania i naszej oceny sytuacji i tego co chcemy mieć lub jak mieć. Tak właśnie wygląda z pracą i naszym życiem. Pamiętajmy o tym i odpowiednio nim kierujmy.

Dodaj komentarz